PPC Specialista

Effectix.com, s.r.o.
Před 1 týdnem Praha – Smíchov | PPC Specialista

PPC SPECIALISTA JUNIOR/SENIOR

Jsme online digitální agentura orientovaná na výkon. Na trhu působíme od roku 2009 a tým 42 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Jako jedna z 16 agentur jsme klíčový partner Google. Aktuálně do Prahy hledáme PPC nadšence, a to jak na juniorní, tak seniorní pozici.

Náplň práce:

· Vytváření a vedení online reklamních kampaní v AdWords a Sklik (od A do Z).

· Tvorba personalizovaných reportů.

· Rozvíjení projektů u stávajících i nových klientů.

· Nasazování a tvorba nových skriptů.

· Analýza výsledků kampaní.

· Vytváření odhadů provozu reklamních kampaní.

Požadujeme:

· Výbornou znalost českého jazyka – mluvený i psaný projev.

· Znalost MS Office, především Excel a Word.

· Schopnost zodpovědné, samostatné i týmové práce.

· Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

· Zkušenost s Ads a Sklik výhodou.

· Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.

· Výhodou je také orientace v marketingu, případně předchozí zkušenosti a praxe z digitální agentury nebo ze strany klienta.

Nabízíme:

· Novinky a trendy v PPC.

· Školení přímo od specialistů Google.

· Individuální školení od Sklik specialistů.

· Motivující finanční ohodnocení.

· Různorodou práci na více klientech ve vícero zemích.

· Svoboda v práci – možnost Home office, flexibilní pracovní doba.

· Příspěvky na vzdělávání.

· Pravidelné firemní akce.

· Přátelskou atmosféru v týmu špičkových odborníků.

· Možnost podílet se na rozvoji úspěšných projektů v neustále se rozvíjející oblasti.

· Páteční grilování, teambuildingy.

· Zvířata vítána.

· Práce na IČO.

· Nástup dohodou.